Создайте подобный сайт на WordPress.com
Начало работы

Planowanie kanadyjskiej muchy

Wiele innych gatunków ryb występuje w wodach Great Smoky Mountains. Douglas Lake jest wspaniałym miejscem do połowu bassów, bluegillów, crappie i pstrągów. Jest ono dostępne dla wszystkich poziomów wędkarstwa i stanowi piękną jednodniową wycieczkę. Czasami jestem bliski przekonania, że te całe fazy księżyca to stek bzdur. Możesz przewidzieć i zaplanować wycieczkę wokół fazy księżyca, jeśli naprawdę chcesz, ale nie możesz przewidzieć prądów. Moje odczucia to po prostu rezerwować wycieczki, kiedy jest to najbardziej wygodne.» I nie zapomnijcie kupić najlepszych przenośnych echosond. Możesz sprawdzić niektóre z nich tutaj https://panrybak.pl/echosondy/8-najlepszych-przenosnych-echosond/.

Niektóre czartery pokrywają twoje pozwolenie i opłaty, ale powinieneś to potwierdzić zanim zarezerwujesz swoją wycieczkę. Usiadłem z moim przyjacielem Jesse Robbinsem z Sage Fly Fishing aby odpowiedzieć na kilka pytań, które możesz mieć na temat swojej następnej wyprawy wędkarskiej. Jestem człowiekiem i lubię atmosferę, która towarzyszy pracy z Cabins Of The Smoky Mountains, interakcji z różnymi typami ludzi i staram się odnosić do każdego z nich w sposób wyjątkowy. Pochodzę z Michigan, ale przyjeżdżam do Smoky Mountains od dziecka, z rodziną w Wears Valley. Letnią rozrywką dla mnie jest odkrywanie obszaru Cades Cove, pływanie w strumieniach i wędrówki po Mount LeConte i wielu innych szlakach.

Sprawdź raporty wędkarskie, aby dowiedzieć się, co jest łowione w miejscu docelowym, a następnie przeczytaj wskazówki i sztuczki wędkarskie dotyczące gatunków, które zamierzasz łowić. Zwróć uwagę na pogodę w regionie, w którym planujesz wyprawę wędkarską. Powinna być tam przyjemna pogoda o temperaturze 75 stopni Fahrenheita lub może być niższa, ale należy mieć przy sobie wystarczająco ciepłe ubrania, aby to odwzajemnić.

Wyjazd na ryby był tak wygodny, że nigdy tak naprawdę nie przejmowałem się planowaniem swoich wypraw. Załóż porządne pole namiotowe z namiotem, stołami i dużą ilością miejsca. Trzymaj swoje jedzenie zamknięte w czymś szczelnym podczas snu lub z dala od kempingu. Ostatnią rzeczą, której chcesz to dzikie zwierzęta węszące wokół Twojego kempingu. Niektóre świetne dodatkowe elementy do zabawy na kempingu, gdy ryby nie gryzą, to cornhole, podkowy, karty i kości.

Na plaży w San Diego jest ekspertem w łowieniu rekinów surfingowych latem i innych ciekawych gatunków przez resztę roku. Temperatura wody jest ogromnym czynnikiem we wszystkich stylach wędkarskich i będzie bezpośrednio skorelowana z porami roku, ale od czasu do czasu można zaobserwować jej duży spadek lub wzrost. Jeśli te scenariusze trwają dłużej niż tydzień lub tak, łowimy gatunki, które są znane z tego, że lubią tę temperaturę, ale jeśli jest to tylko szybki dip, trzymajmy się gatunków sezonu.

Trolling jest podobny do castingu, ale bez użycia wędki i kołowrotka. Zamiast tego, linia z przynętą jest ciągnięta za łodzią, aby symulować ruch. Ponieważ ruch ten może powodować unoszenie się linki blisko powierzchni wody, dodaj ciężarki do linki, aby ją zanurzyć.

Chcesz się upewnić, że masz wszystkie niezbędne rzeczy na swoją wyprawę. Ten artykuł daje ci wskazówki jak przygotować się do wyprawy wędkarskiej. Zapisz się, aby otrzymywać nasz comiesięczny biuletyn z ciekawymi blogami o wędkarstwie i żeglarstwie. Zdobądź wskazówki i triki wędkarskie oraz przeczytaj osobiste historie wędkarzy, którzy żyją wędkarstwem i żeglarstwem. Naucz się nowych umiejętności wędkarskich, zasobów żeglarskich, etykiety wędkarskiej, ochrony przyrody i nie tylko.

Możesz sprawić, że Twoje wyprawy wędkarskie staną się wspaniałą historią, ale do tego musisz mieć dobry plan. Na dodatek, weź pod uwagę wyznaczenie przygotowania w prawo do różnych zadań, które Twoja rodzina i przyjaciele mogą czerpać przyjemność z wykonywania jednej pracy specjalnie. W związku z tym, że nie jest to możliwe, ażeby nie było to możliwe, nie ma co się łudzić, że będzie to możliwe. Twój dobry przyjaciel może zachwycić się kupnem wędki i innych urządzeń. Jak dowiedzieć się, co lubią robić, przygotowanie przychodzi być mniej skomplikowane dla Ciebie i pomaga zapewnić cały zespół lepszą możliwość, aby mieć bardziej przyjemne wędkarstwo. Raporty Andy’ego Catesa z Red Rooster wskazują, że połowy były dobre lub bardzo dobre przez większą część ich wyprawy w ostatnim tygodniu prowadzącym do super pełni księżyca.

Jeśli wybierasz się na lot międzynarodowy, sprawdź w liniach lotniczych, które lądują w kraju, do którego się wybierasz. Przepisy TSA dotyczą tylko lotów krajowych, ale często zdarza się, że wsiadasz na pokład linii lotniczych z kraju docelowego, aby wlecieć do tego kraju. Skontaktuj się więc z linią lotniczą, aby poznać jej zasady dotyczące latania ze sprzętem wędkarskim. Jeśli chcesz zabrać ze sobą ulubioną wędkę lub kilka przynęt, skontaktuj się z linią lotniczą, aby dowiedzieć się, jaki sprzęt możesz zabrać do samolotu i jak go zapakować, aby był bezpieczny.

Реклама
%d такие блоггеры, как: